Τα παιδιά της Στ΄ γράφουν και στέλνουν ένα ηχηρό μήνυμα. «Η φιλία είναι δύναμη…ψυχές ενώνει και ποτέ δεν τις αποδυναμώνει…η φιλία είναι αγάπη, μας κάνει καλύτερους ανθρώπους… το να βρεις έναν αληθινό φίλο, είναι σαν να βρίσκεις έναν θησαυρό….η φιλία είναι η ουσία που κάνει τη μέρα σωστή…»

Επιτέλους έφτασε η ώρα της Ψηφοφορίας των Ακροατών!

Βοηθήστε με την ψήφο σας το μήνυμά μας να ακουστεί.

Κάνετε ν’ ακουστεί όσο πιο δυνατά και πιο μακριά μπορείτε.

Ο τίτλος συμμετοχής του σχολείου μας είναι :  «Η φιλία μάς ενώνει» (ID 9574)

Το πιο δημοφιλές ραδιοφωνικό μήνυμα θα κερδίσει το Βραβείο Ακροατών Ραδιοφωνικού Μηνύματος 2024.

ΠΡΟΣΟΧΗ… η ψηφοφορία λήγει την Παρασκευή 19 Απριλίου 2024!

Ο σύνδεσμος Ψηφοφορίας Ακροατών ESR είναι

Για να ψηφίσετε:

1. Μπείτε στο European School Radio πατώντας τον παραπάνω σύνδεσμο και κάνετε «Σύνδεση» (μπορείτε να συνδεθείτε με τον λογαριασμό σας στη Google ή να δημιουργήσετε έναν λογαριασμό “Επισκέπτη” μέσω της επιλογής “Εγγραφή/Επισκέπτης”)
  2. Επιλέξτε ραδιοφωνικό μήνυμα
  3. Στην ταξινόμηση επιλέξτε ID (αύξουσα) και στα φίλτρα Δημοτικό
  4. Όταν ανοίξει ο κατάλογος με τα σχολεία βρείτε και επιλέξτε το σχολείο μας (ID 9574 Η φιλία μάς ενώνει ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΙΙΚΩΝ)
  5. Πατήστε play και ακούστε το μήνυμά μας…(πρέπει να παίξει τουλάχιστον 40 δευτερόλεπτα)
  6. Όταν εμφανιστεί το like  …ξέρετε τι πρέπει να κάνετε!
  7. Ευχαριστούμε που μας ψηφίσατε!

Καλή ακρόαση!