Αγαπητοί μας γονείς !

Σας ενημερώνουμε ότι η επίδοση βαθμολογίας Β ΄ Τριμήνου των Γ΄, Δ΄, Ε΄, ΣΤ΄ τάξεων πρόκειται να γίνει την Πέμπτη 21/03/20224 , ώρα 13:20, μετά την λήξη των μαθημάτων στις αίθουσες των τμημάτων από τις υπεύθυνες εκπαιδευτικούς ΠΕ70.

Αναλυτικά :

• Για τους μαθητές των Γ΄- Δ΄- Ε΄- ΣΤ΄ τάξεων  οι έλεγχοι προόδου Β΄ τριμήνου παραδίδονται στους γονείς/κηδεμόνες
  • Για τους γονείς των Α΄και Β΄ τάξεων θα γίνει προφορική ενημέρωση για την πρόοδο των μαθητών.

Τα παιδιά δεν επιτρέπεται να τριγυρνούν στην αυλή, στις αίθουσες, στον χώρο λειτουργίας του ολοήμερου, στο κλιμακοστάσιο και τους διαδρόμους χωρίς τη συνοδεία και την επίβλεψη των γονέων τους οι οποίοι εκείνη την ώρα έχουν την απόλυτη ευθύνη.

**** Την ημέρα αυτή, σύμφωνα με το π.δ 79/2017 γίνεται επίδοση βαθμολογίας.

Για συζήτηση και αναλυτικότερη ενημέρωση σχετικά με την πρόοδο του παιδιού σας αξιοποιήστε τις εβδομαδιαίες ώρες συνεργασίας των δασκάλων και εκπ/κών ειδικοτήτων του σχολείου μας.

Το Ολοήμερο Τμήμα του σχολείου μας θα λειτουργήσει κανονικά

Με εκτίμηση,